Lana del Rey me ‘’Looking for America’’, kundër sulmeve terroriste (VIDEO)

6 Gusht, 2019 - 1:51 pm

Përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja amerikane, Lana del Rey ka lansuar këngën ‘’Looking for America’’, temë e së cilës janë sulmet e fundit terroriste në Amerikë, që ndodhën në Dayton dhe El Paso.

Versioni i kësaj këngë nuk është akoma i përfunduar, mirëpo sipas këngëtares kjo ka qenë koha e duhur për ta plasuar, përcjell KultPlus.

‘’Përshëndetje, erdha më herët nga Montecito me vëllain tim, dhe këtë mëngjes i kërkova Jack Antonoff-it të vinte në qytet sepse kisha në mendje një këngë, të cilën doja ta shkruaja. Unë e di se nuk jam politikane dhe as që mundohem të jem, kështu që më falni që kam një mendim, por për të vënë dritë në gjithë këto sulme që kanë ndodhur ditët e fundit, sulme të cilat më preken shumë, vendosa të postoj këtë video. Do ta titulloj Looking for America, shpresoj të ju pëlqej’’, u shpreh ajo në postimin e saj në Instagram. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/B0zMqeRBF6X/

Të ngjajshme