Linda Halimi publikon videoklipin e këngës së re (VIDEO)

18 Korrik, 2017 - 8:45 am

Linda Halimi, këngëtare e njohur shqiptare dhe e cila prej vitesh tanimë po punon në Amerikë, ka sjellë sot për publikun projektin “Rock Whine”.

Ky është edhe videoklipi i parë i këngëtares pas përfaqësimit që ajo i bëri Shqipërisë në Eurovizionin e këtij viti ku dështoi të hynte në finale.

Linda ka falënderuar bashkëpunëtorët e saj ndërsa pret që kënga dhe videoklipi veror të kenë suksese. / KultPlus.com

Të ngjajshme