“Lule e borës”, kënga e re nga Genc Prelvukaj (VIDEO)

20 Mars, 2019 - 2:27 pm

Genc Prelvukaj ka publikuar këngën e tij më të re “Lule e borës”.

Tekstshkrues dhe producent i këngës është vet Prelvukaj, derisa në kitarë luan Astrit Stafa e në violinë Taulant Rruci, transmeton Koha.net.

“Lule e borës” vjen me videoklip të cilin e ka punuar Black Fish Entertainment.

Prelvukaj thotë se videoklipi është xhiruar në qytetin e Shkodrës dhe në Parkun Kombëtar të Divjakës.

Të ngjajshme