Lyrical Son dhe Ledri Vula artistët e radhës në Sunny Hill Tirana

18 Gusht, 2022 - 7:54 pm

‘Sunny Hill Festival’ po vazhdon të zbulojë emrat e artistëve që do të performojnë në Tiranë, përcjell KultPlus.

Së fundi ata kanë zbuluar se pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të jetë edhe artistët Lyrical Son dhe Ledri Vula, të cilët morën pjesë edhe në Tiranë.

Ndërkaq, festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme