Me një klip interesant dhe zë të veçantë, ‘Sytë’ sjellin këngën e tyre të re (VIDEO)

29 Shtator, 2022 - 1:01 pm

Grupi nga Kosova “Sytë” ka publikuar këngën e tyre të re, shkruan KultPlus.

Kënga e tyre e re titullohet “Sirenë” dhe ka një videoklip të veçantë.

Grupi ‘Sytë’ debtoi në vitin 2018, ata janë të njohur për këngët ‘Pink roses’, ‘Crying in the club’, ‘Nostalgia rocket’, ‘Feel it all’, ‘Tail Light’, ‘Where did the love go’, shumë të tjera. /KultPlus.com

Të ngjajshme