‘Me T’Njofshëm’ vijnë me videoklipin e ri

17 Shkurt, 2020 - 6:54 pm

‘Me t`njofshëm’ e ka lansuar sot videoklipin e radhës.

Kënga ‘Nije’ prej sot ka edhe videoklipin, me regji nga Matko Bulent.

‘Me t`njofshëm’ është grup i zhanrit punk nga Kosova, pjesë e të cilit janë Lis Balaj, Liburn Jupolli, Timur Ibar, Timur Xhabiri dhe Almir Fazlijevic.

Grupi debutoi me album në vitin 2011-të. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme