Melisa Ibrahimi fiton vendin e dytë në ‘International Music Competition Belgrade, Serbia’

6 Prill, 2021 - 9:13 pm

Pianistja Melisa Ibrahimi ka zënë vendin e dytë në garën “International Music Competition Belgrade, Serbia”, që është mbajtur në Beograd, shkruan KultPlus.

Lajmi u bë i ditur nga vetë pianistja, e cila përmes një statusi në rrjetin social Facebook, theksoi se ndjehet shumë e lumtur për triumfin në Serbi.

“Per punen e pakursyer dhe motivin qe te vazhdoj perpara e te mos ndalem asnjehere, i jam pafundesisht falenderuese Profesoreshes sime Alberta Troni! Falmnderoj familjen time qe gjithmone jane prane meje!”, ka shtuar tutje Ibrahimi./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme