Mentor Haziri publikon këngën ‘Sonte’ (VIDEO)

7 Shtator, 2021 - 11:16 pm

Këngëtari i njohur nga Ferizaji, Mentor Haziri ka publikuar këngën e tij më të re që mban titullin ”Sonte”, përcjell KultPlus.

Kënga trajton një histori dashurie dhe është vizuelizuar edhe me klip të realizuar nga produksioni ”Time Pictures”.

Për muzikën u kujdes Gent Myftaraj, ndërsa teksti u shkrua nga vet këngëtari.

Kujtojmë që ky projekt vjen pas një pauze pothuajse njëvjeçare të këngëtarit pas këngës së tij e fundit “Nji grusht trandafila” e cila u publikua në tetor të vitit të kaluar. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme