займ на карту онлайн потребительский кредит

Miley Cyrus kujton ardhjen e saj në Kosovë

8 Gusht, 2020 - 7:02 pm

Vetëm një vit më parë, në këtë kohë, festivali ‘Sunny Hill’ zbarkoi në parkun e bukur të Gërmisë, duke u bërë kështu edhe për një vit tjetër, ndër festivalet më të zëshme të organizuara në Kosovë, shkruan KultPlus.

Sikur situata pandemike të mos ishte e pranishme, sot do të fillonte edhe edicioni i sivjetshëm i këtij festivali.

Në faqen zyrtare të festivalit në Facebook, janë postuar disa fotografi nga performancat e vitit të kaluar. Ku në disa prej tyre shfaqet edhe Miley Cyrus.

Kjo e fundit, ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram, e cila daton një vit më parë, pikërisht nga performanca e saj në ‘Sunny Hill’

Kujtojmë se Miley Cyrus dhe Dua Lipa nuk e kanë përjashtuar mundësinë e një dueti, madje së fundi janë fotografuar bashkë në studio muzikore. / KultPlus.com

Të ngjajshme