Momenti kur Dua Lipa shpallet Këngëtarja më e Mirë Britanike në ”Brit Awards 2021” (VIDEO)

11 Maj, 2021 - 10:47 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është shpërblyer me çmimin si artistja më e mirë britanike në ”Brit Awards”, përcjell KultPlus.

“Faleminderit shumë është një nder që të jem këtu dhe përsëri në skenë. Herën e kaluar kur kam qenë këtu në vitin 2018 kam thënë që dëshiroj që të shoh më shumë gra në këtë skenë dhe tri vite më vonë jam shumë e lumtur që po e shoh këtë”, ka theksuar Lipa.

KultPlus ju sjell më poshtë videon e publikuar nga Brit Awards, kur Dua Lipa shpërblehet me këtë çmim. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme