Naser Berisha lanson këngën ‘Në të mirë e në të keq’ (VIDEO)

16 Prill, 2021 - 4:21 pm

Artisti i këngëve të cilat janë kthyer në vulë të vlerave artistike, Naser Berisha, ka publikuar këngën e tij të re ‘Në të mirë e në të keq’, shkruan KultPlus.

Kënga i përket zhanrit Rock të muzikës dhe siç ka theksuar Berisha për KultPlus, është një kthim në gjenezën e albumit tij të parë.

Ndërkaq, muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga Zeqirja Bajrami.

Bashkangjitur gjeni videon e këngës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme