Ndërthurje zhanresh, Geasy e Kresha bashkë me Inva Mulën prezantojnë projektin “Jem njo” (VIDEO)

19 Prill, 2023 - 9:12 pm

Këngëtarët e njohur Ghetto Geasy dhe MC Kresha kanë bashkuar forcat së bashku për të kurorëzuar bashkëpunimin e tyre të parë së bashku me ikonën e muzikës, Inva Mula, shkruan KultPlus.

Kënga me titull “Jem njo” është publikuar sot në orën 18:00.

Teksti është shkruar nga reperët Geasy dhe Kresha.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar në linkun më poshtë:

Kënga ka arritur më shumë se 30 mijë klikime tri orë pas lansimit. /KultPlus.com

Të ngjajshme