“N’Dritare”, kënga më e re e Zani Band (VIDEO)

4 Janar, 2021 - 8:46 pm

Grupi muzikor “Zani Band” janë duke vazhduar rrugëtimin muzikor nëpërmjet lansimit të këngëve të reja, shkruan KultPlus.

“N’Dritare” mban emrin kënga më e re e grupit, përmes së cilit ata gëzuan artdashësit e tyre.

E mbështjellur me tinguj të dalur nga bateritë dhe kitara, “N’Dritare” përçon një emocion të këndshëm teksa tema e saj është dashuria. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme