Në ditën e publikimit, ‘We’re good’ nga Dua Lipa shndërrohet në këngën e ditës

12 Shkurt, 2021 - 9:51 pm

Në ditën e parë të publikimit të saj, kënga e fundit e Dua Lipës, “We’re Good” nisi të ketë sukses, shkruan KultPlus.

Përveç dëgjueshmërisë në përmasa të madhe, ajo arriti edhe të vlerësohet nga platforma muzikore.

Kështu, platforma “Shazam” e vuri “We’re good” si këngën e ditës.

Kënga pritet të jetë një hit i radhës i këngëtares tashmë me famë botërore, pas hiteve të saj të mëparshme si “Don’t Start Now” dhe “Levitating”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme