Në të bardha, Rita shkëlqen në koncertin e saj në Birmingham (FOTO)

17 Maj, 2018 - 6:30 pm

Këngëtarja Rita Ora pas shkëlqimit që pati me koncertin e saj në Manchester, ka mahnitur publikun edhe në qytetin Birminghamit, atje ku ka performuar mbrëmë.

Në fotografitë që ka postuar ajo nga koncerti i mbrëmshëm, shihet se Rita rrezaton energji e pozitivitet në skenë. Përballë saj janë dhe një numër i madh i fansave, të cilët qëndrojnë shumë pranë këngëtares shqiptare. KultPlus ju sjellë disa fotografi nga koncerti i saj atje.

What was your favourite part??? #GirlsTour #GirlsOUTNOW mwah!!!! 💋

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita Ora së fundmi ka lansuar këngën “Girls”, në bashkëpunim me Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme