“Nëntori” i Arilenës interpretohet në gjuhën rumune nën tingujt e violinës (VIDEO)

29 Shtator, 2017 - 9:00 am

Diana Serban e njohur si Serena, ka sjellë versionin e saj të këngës “Nëntori” nga këngëtarja shqiptare Arilena Ara.

Kënga është realizuar nën tingujt e violinës dhe në gjuhën rumune.

Kënga “Nëntori” e cila u punua për festivalin “Kënga magjike”, e Arilena Arës, befasishëm kaloi kufijtë shqiptarë duke u renditur në vendet e para të toplistave disa vende të Evropës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme