‘Nëpër telat e telefonit’ nga Luan Hajra (VIDEO)

12 Mars, 2021 - 10:59 pm

Kënga e famshme e Luan Hajrës “Nëpër telat e telefonit” ishte një hit i madh për kohën, shkruan KultPlus.

Por duke pas parasysh situatën e tanishme, qytetarët e Kosovës duhet të jenë të përmbajtur nga daljet e tyre dhe me të afërmit të komunikojnë vetëm nëpërmjet mjeteve të ndryshme të komunikimit.

KultPlus ju sjell këtë video të këngës së Luan Hajrës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme