Nesër në Kino Armatë ndahen çmimet vjetore në fushën e muzikës

20 Qershor, 2022 - 9:00 pm

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit nesër organizon ceremoninë për ndarjen e çmimeve vjetore në fushën e muzikës.

Ngjarja fillon nga ora 17:00, në Kino Armata në Prishtinë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme