Nexhmije Pagarusha i drejtohet publikut: Jam me fat që ju kam

17 Korrik, 2018 - 2:48 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nexhmije Pagarusha javën e kaluar është dërguar me emergjencë në QKUK pasa një aksidenti që kishte pësuar në shtëpinë e saj, shkruan KultPlus.

Ky lajm ka bërë ka shqetësuar shumë nga ata që e çmojnë dhe e duan personalitetin e kontributin e saj në muzikë shqiptare. Sot Nexhmije Pagarusha e cila është në gjendje të mirë, përmes një postimi në Facebook ka falënderuar të gjithë ata që përmes mesazheve të shumta janë kujdesur për shëndetin e saj.

Po ju sjellim postimin e plotë të Pagarushës:

Përshëndetje të dashurit e mi,

Deshiroj t’iu falënderoj për të gjitha mesazhet që më keni dërguar duke më uruar shërim sa më të shpejtë. Shfrytëzoj rastin t’iu informoj se jam mirë dhe e gjithë kjo mbështetje nga ju me ka bërë të ndihem edhe më mirë!

Jam shume me fat që ju kam! ❤️

E juaja,

Nexhmije Pagarusha

Të fundit

Të ngjajshme