“One Direction” mund të rikthehen bashkë në vitin 2021

27 Dhjetor, 2020 - 7:59 pm

Fansat kanë pritur me padurim që “One Direction” të bëjë një ditë një rikthim me të pesë anëtarët, shkruan Express, transmeton KultPlus.

Dhe duket se kjo do të ndodhë më në fund pasi Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan dhe Louis Tomlinson mund të ribashkohen në 2021.

Alex Apati i Ladbrokes foli për Express në lidhje me ribashkimin e mundshëm, duke thënë: “Shanset e ribashkimit të djemve po shkojnë vetëm në një drejtim. Është një lajm i shkëlqyeshëm për fansat me një rikthim të pashmangshëm”.

Lajmet vijnë pas përhapjes në lidhje me një ribashkim të bendit në dhjetëvjetorin e tyre në fillim të këtij viti në korrik.

Sidoqoftë, kjo nuk mund të ndodhte për shkak të pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit.

“Ka një rrugë të gjatë për të bërë dhe shumë pengesa. Padyshim, në këtë moment çdo gjë që ata do të bënin do të duhej të bëhej virtualisht. Por kanë raporte të mira dhe kjo do të ndodhë”, ka thënë një burim për Page Six./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme