‘One Kiss’ e Dua Lipës thyen rekord, arrin 700 milionë klikime në Youtube

28 Janar, 2021 - 11:25 am

Kënga ‘One Kiss’ nga Dua Lipa dhe Calvin Harris ka arritur në 700 milionë shikime në Youtube, shkruan KultPlus.

Kënga, e cila u lansua në vitin 2018 në bashkëpunim me DJ Calvin Harris, është bërë një ndër projektet me më së shumti shikime të 25 vjeçares.

“One Kiss” nga Dua Lipa dhe Calvin Harris ka arritur zyrtarisht 700 milionë shikime në YouTube. A është kjo videoja e tretë e Dua Lipës që ka arritur këtë”, thuhet në një njoftim të ndarë në InstaStory nga faqja ‘dlipaneës’, të cilën më pas e ripostoi edhe vet Dua Lipa. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme