“Paris” – kënga më e re e Xhensila Myrtezajt

26 Tetor, 2019 - 7:18 pm

Xhensila Myrtezaj ka publikuar projektin e saj të ri muzikor.

Pas “Sekreti im” me Pirro Çakon, këngëtarja u rikthye me “Paris”, klipit i së cilës u xhirua pikërisht në këtë vend.

Muzikën dhe tekstin e ka realizuar Pirro Çako ndërkaq për të tjerat është përkujdesur Darko Dimitrov, njofton KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme