Justin Bieber paralajmëron për albumin e ri

15 Mars, 2021 - 7:28 pm

Këngëtari e kompozitori i njohur Justin Bieber vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore.

Ai së fundmi paralajmëroi që së shpejti do të hedh në treg albumin e tij më të ri.

Duke publikuar një imazh artistik, këngëtari shkroi: 4 ditë, Justice.

Brenda pak minutave ky postim u pëlqye dhe u komentua nga fansat e tij, të cilët presin me padurim lansimin e albumit./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme