Përformanca unike e Dua Lipës në ‘Saturday Night Live’

20 Dhjetor, 2020 - 8:31 pm

Këngëtarja Dua Lipa ka disa ditë që po qëndron në New York. E sa ka qëndruar atje, ajo ka marrë pjesë në emisionin ‘Saturday Night Live’, shkruan KultPlus.com

Në Instagram Dua ka publikuar një video nga performance e ‘zjarrtë’ që ka bërë. E veshur me të bardha dhe një kapelë të bardhë, shumë të madhe.

Përmes shkrimit të lënë, këngëtarja falënderoi gjithë për këtë vit të mrekullueshëm, pavarësisht pandemisë që jemi duke e kaluar./ KultPlus.com

https://www.instagram.com/tv/CJB508rnPQd/?igshid=ki1d0e9mqmz7&fbclid=IwAR0Oep35Vs7olT9WMdoWqwyERB3CIKNcjySp3bTtx9rAYMnnhzZmiOveY9c

Të fundit

Të ngjajshme