Qindra motoristë shijojnë spektaklin “Korça Moto & Rock Festival”

23 Qershor, 2024 - 12:30 pm

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka ndarë në rrjetet sociale foto nga Korça, e cila u “pushtua” nga nga klube motoristësh nga rajoni, si edhe qindra vizitorë, për të shijuar “Korça Moto & Rock Festival”.

“Dy net të mrekullueshme të “Korça Moto & Rock Festival”!”, shkruan Peleshi.

“Klube motoristësh nga vende të ndryshme të rajonit dhe qindra vizitorë zgjodhën Korçën këtë fundjavë, ku bashkë me adhurues të muzikës rock, mbushën sheshin para Katedrales deri pas mesnate. Atmosferë elektrizuese duke kërcyer dhe kënduar me artistët Rock më të mirë në Shqipëri”, vijon postimin e tij Peleshi.

Ministri Peleshi mbyll postimin e tij, duke theksuar se, energjia dhe spektakli do të vazhdojnë edhe ditën e sotme në Korçë. / KultPlus.com

Të ngjajshme