займ на карту онлайн потребительский кредит

Rame Lahaj dhe ‘Siparantum Choir’ së shpejti sjellin një bashkëpunim

19 Tetor, 2020 - 10:05 pm

Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxherri, ka njoftuar se tenori me famë botërore, Ramë Lahaj dhe Siparantum Choir do të kenë një bashkëpunim, shkruan KultPlus.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Muhaxherri ka shkruar se projekti mes tenorit dhe Siparantum Choir do të publikohet së shpejti

Më poshtë gjeni statusin e tij të plotë:

Tenori me famë botërore Ramë Lahaj dhe Siparantum Choir në realizimin e një projekti gjigand që shumë shpejt do të publikohet. I përgëzoi për punën dhe angazhimin e jashtëzakonshëm!/ KultPlus.com

Tenori me famë botërore Ramë Lahaj dhe Siparantum Choir në realizimin e një projekti gjigand që shumë shpejt do të…

Gepostet von Gazmend Muhaxheri am Sonntag, 18. Oktober 2020

Të ngjajshme