Redon Makashi publikon këngën më të re (VIDEO)

4 Janar, 2021 - 10:56 am

Këngëtari i njohur Redon Makashi sapo ka publikuar këngën e tij më të re që mban titullin ‘Më mohove’, shkruan KultPlus.

Makashi e ka publikuar së pari në rrjetin social Facebook, ku ka potencuar se kjo këngë është kartolina e tij për vitin 2021.

‘Një falenderim special për të gjithë bashkëpunëtorët, muzikantët Arian Gjici, Eugen Bejleri, Hektor Duri, Arbër Kocllai, Eneda Tarifa, Juli Paasha, modelja Daniela Shima dhe realizimi i klipit nga studio ‘Pro Vidio”, ka shkruar ndër të tjera këngëtari. / KultPlus.com

Të ngjajshme