займ на карту онлайн потребительский кредит

Ribashkohen Pussycat Dolls

1 Dhjetor, 2019 - 5:00 pm

Pussycat Dolls janë rikthyer së bashku dhe kanë dhënë performancën e tyre të parë live për herë të parë pas 10 vjetësh.

Grupi i vajzave u ribashkua në skenën e finales së “The X Factor”, të shtunën në Londër, Angli/

Nicole Scherzinger, e cila është gjyqtare në shfaqjen e konkursit të këndimit, u shoqërua nga Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Jessica Sutta dhe Carmit Bachar.

Grupi performoi hitet e tyre si “Buttons”, “When I Grow Up”, “Don’t Cha” dhe të tjera. Klan Kosova / KultPlus.com

https://youtu.be/dY09peNVVLc

Të ngjajshme