займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora do të performojë në “One World: Together at home, nderohen mjekët në gjithë botën

14 Prill, 2020 - 6:38 pm

Artistë të ndryshëm kanë nisur iniciativa të ndryshme për të ndihmuar në luftën kundër virusit që ka kapluar pothuajse gjithë botën, shkruan KultPlus.

Rita Ora, e cila ka qenë mjaft aktive dhe ka ndihmuar shumë në luftën kundër Covid19, sot ka lajmëruar se do t’i bashkangjitet edhe një nisme tjetër për të përkrahur shëndetësinë e të gjithë ata që luftojnë me këtë virus.

‘One World: Together at home. Jam e nderuar të lajmëroj që do t’i bashkohem One World: Together at home, këtë të diele më 18 prill, për Organizatën Botërore të Shëndetit dhe Global Citizen. Së bashku ne do të performojmë për të përkrahur punonjësit e shëndetësisë në gjithë botën, në luftë me Covid-19. Ju lutem rrini në shtëpi”, është shprehur këngëtarja shqiptare në statusin e saj në rrjetin social Facebook. / KultPlus.com

Të ngjajshme