Rita Ora: Gjithmonë e kam përmendur faktin se jam shqiptare (FOTO)

17 Shkurt, 2018 - 4:59 pm

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, përgjatë konferencës së saj të mbajtur në Prishtinë me rastin e koncertit të saj, që do ta mbaj sonte për shënimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ka treguar për emocionet e saj për këtë koncert, e cila e ka vlerësuar si një koncert më të veçantë, karshi koncerteve të tjera që i mban në katër anët e botës, shkruan KultPlus.

Ajo, për të treguar për rrënjët e saj, përgjatë konferencës ka bërë edhe simbolin e shqiponjës.

Gjithashtu ajo ka përmendë se në të gjitha koncertet e specifikon faktin se është shqiptare.

Kurse ajo ka kujtuar se në fillim ishte këngëtarja e vetme shqiptare në tregun ndërkombëtarë, kurse tashti ka përmendur edhe Dua Lipën dhe Bebe Rexhën./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme