Rita Ora i tregon gjithë botës origjinën e saj shqiptare me vallëzimin në ‘TikTok’ (VIDEO)

10 Janar, 2022 - 3:59 pm

Rita Ora ka bërë publikimin e një videoje në rrjetin e njohur social “Tik Tok”, duke kërcyer me një këngë në valle e me shami në dorë, shkruan KultPlus.

Me shami në dorë dhe duke kërcyer valle, ajo kërcen nën ritmet e këngës që është bërë virale “Love Nwantiti” me remixin shqiptar të këngës “Habibi”.

“Duhet ta bëja këtë vallëzim, Mian Twins më inspiroi përpara (duke përfshirë edhe flamurin e shqipërisë)”, shkroi ajo në TikTok.

Më poshtë mund të shikoni videon e Rita Orës. /KultPlus.com

@ritaora I had to…my faves I follow @miantwins inspired me 🇦🇱 all the way baby! #fyp #foryoupage ♬ original sound – Sxsryion21 ❧

Të fundit

Të ngjajshme