Rita Ora paralajmëron këngë të re

27 Qershor, 2019 - 8:30 pm

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo tash e një kohë ka nisur turneun e koncerteve anembanë botës me qëllim të promovimit të albumit të saj, “Phoenix”.

Por, biondja së fundmi ka paralajmëruar këngën e re që pritet të publikohet së shpejti dhe nuk dihet nëse është ndonjë bashkëpunim apo solo.

View this post on Instagram

Coming soon.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Në postimin e ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, 28-vjeçarja vjen me një pamje më ndryshe dhe mjaft e veçantë.

“Ritual” mban titullin projekti i fundit i bukuroshes tonë, që e solli të shoqëruar me videoklip para pesë ditësh. Fillimisht, ky projekt u lansua në versionin audio (më 31 maj), e më pas me videoklip.

Rita, po ashtu, do jetë pjesë e “Alba Festival”, i cili do të mbahet më 29 dhe 30 qershor në Hardturm-Areal në Cyrih. Bashkë me të janë edhe yjet si Ledri Vula, Dhurata Dora, Ermal Fejzullahu, Capital T e shumë të tjerë. 

Të fundit

Të ngjajshme