Rita Ora performon në France 5 (VIDEO)

22 Dhjetor, 2018 - 10:35 am

Rita Ora ka qenë mysafire në emisionin e njohur francez ‘C a vous’.

Këngëtarja kosovare me të cilën të gjithë jemi krenarë, ka kënduar në këtë emision këngën e saj të re ‘Let you love me’.

Rita si gjithmonë është e saktë në këndimin e saj dhe sjellë befasi në dukjen e saj dhe energjinë që jep përreth saj.

Franceët ndër vite e kanë përkrahur gjithmonë Rita Orën dhe jo pak herë ajo ka performuar në Francë. Poshtë e keni performancën e Ritës, gjithmonë e freskët dhe aspak monotone. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme