Rita Ora interpreton për brendin ‘Shein’, mahnitë me performancë

20 Shtator, 2020 - 2:00 pm

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pjesë në një event të organizuar nga ‘Shein’.

Ajo së fundmi mori pjesë në sfilatën që e organizoi brendi ‘Shein’, ku u bë paraqitja e koleksionit të ri.

Artistja ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin e hitit të saj “Anywhere”.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë./ KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CFU2IljjuBT/?utm_source=ig_web_copy_link

Të ngjajshme