Rita Ora publikon këngën e re ‘Barricades’

23 Qershor, 2022 - 10:33 am

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka publikuar së fundmi këngën e saj të re me titull “Barricades”, e cila vjen si bashkëpunim me këngëtarin e huaj, Netsky, shkruan KultPlus.

Për një kohë të gjatë, Ora ka vazhduar që me ritmet e saj të dëshmojë talentin në muzikë dhe kësisoj suksesi të jetë gjithmonë i pranishëm kudo që ajo shkon.

Pra, ka kuptim të plotë që producenti belg Netsky ka rekrutuar Ritën për këngën e tij të re Barricades.

Këtu mund ta dëgjoni këngën e re. /KultPlus.com

Të ngjajshme