Rita Ora publikon prapaskenat e klipit ‘You For Me’

13 Gusht, 2021 - 11:46 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botëore, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit prapaskenat e klipi të këngës ‘You For Me’.

“ Më ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë xhirimi i videos  #YouForMe në LA !! Më pëlqeu të punoja me këto gra, faleminderit valltarëve dhe regjisorit më të mahnitshëm, shpresoj që do ta pëlqeni të shihni se si ia dolëm !! “-ka shkruar Rita në Instagram.

Kënga ‘You For Me’ nga Rita Ora dhe DJ Sigala u mirëprit shumë nga Publiku.

Pak ditë më parë, Rita Ora publikoi versionin akustik të kësaj kënge./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme