Rita Ora publikon prapaskenat me ‘Vogue Australia’: Nëse më njihni, e dini që më pëlqen të provoj gjëra të reja

21 Shtator, 2021 - 10:27 am

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur ”Vogue” të Australisë, përcjell KultPlus.

Fotografitë e saj për këtë revistë u komentuan jashtë mase nga fansat e këngëtares dhe jo vetëm.

Ora, tashmë ka publikuar edhe prapaskenat e këtj fotosesioni ku ndër të tjera shprehi mirënjohje për të gjithë ata që kanë punuar në këtë projekt.

“Këto janë disa nga prapaskenat e fotosesionit për Vogue. Ekipi ishte i mrekullueshëm në provuam shumë gjëra të reja. Shumë dashuri për të gjithë që janë të përfshirë në këtë. Nëse më njihni, e dini që më pëlqen të eksperimentoj dhe të provoj gjëra të reja”, ka thënë tutje Ora. / KultPlus.com

Të ngjajshme