займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora publikon urimet e bëra nga fansat e saj: Nuk do të isha personi që jam pa mbështetjen tuaj

29 Nëntor, 2020 - 10:13 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora të enjten e 26 Nëntorit ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të. Urimet që i janë bërë këngëtares kanë qenë të shumta, duke filluar nga familjarët, miqtë, kolegët si dhe adhuruesit e saj, shkruan KultPlus.

Në një postim të bërë në Twitter, Ora ka publikuar një video katërmbëdhjetë minutëshe me urimet që i janë dërguar nga adhuruesit e saj.

“Faleminderit shumë për të gjithë ju !! Unë nuk do të isha personi që jam sot pa dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pakushtëzuar !! Faleminderit fansave të mi që kaluan këtë udhëtim me mua dhe mesazhet tuaja të bukura, mezi po ju pres të ju takoj të gjithëve përsëri !!!”, ka shkruar ajo./ KultPlus.com

Të ngjajshme