Rita Ora zbuloi misterin në Radio 1 Live Lounge

12 Dhjetor, 2017 - 12:05 pm

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka folur mbrëmë në Radio 1 Live Lounge, e cila ka zbuluar një mister, për të cilin ishin kurioz shumë adhurues të saj, shkruan KultPlus.

Një nga misteret më të mëdha të vitit 2017 është zbuluar më në fund: Rita Ora ka zbuluar tekstin e një pjese të këngës së saj më të fundit “Anywhere”, përcjellë KultPlus.

Për javë të tëra, adhuruesit e Ritës ishin të preukopuar të dinin se kush ishte duke kënduar vërtet në pjesën e refrenit të këngës, ku vokali i saj shfaqet me ndërprerje dhe zëra të shtrembëruar.
Gjatë interpretimit mbrëmë në Radio 1 Live Lounge, Rita Ora zbuloi tekstin origjinal të pjesës së refrenit: “Oh, Oh, wanna go home, wanna go take me anywhere you wanna be-ee-ee-ee”./ KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme