Rockuzina feston një vit punë

30 Korrik, 2018 - 4:56 pm

Rockuzinë është një klub i muzikës dhe restorant në kryeqendër të Kosovës, në Prishtinë.

Nëse jeni të pasionuar pas muzikës rok, ky është vendi ideal për ju. Mund të dëgjoni muzikë të mrekullueshme gjersa shijoni ushqimin tuaj të përgatitur më shumë dashuri dhe stil në kuzhinën e restauranit.

“Klientë të dashur, dhe rockera të mrekullueshëm. Të gjithë jeni të ftuar në përmbylljen e vitit të parë plot energji, dashuri e muzikë, dhe fillimin e vitit të dytë të Rockuzinës për të festuar se bashku me Jam Sesion të martën më 31 korrik duke filluar nga ora 21:00”, është shkruar në njoftimin e Rockuzinës.

Nën përkujdesjen e stafit profesional të Rockuzinës juve ju mbetët vetëm të shijoni muzikën dhe ushqimin tuaj. /KultPlus.com

https://www.facebook.com/rockuzine/videos/634544856929741/?t=15

Të fundit

Të ngjajshme