займ на карту онлайн потребительский кредит

Sam Smith thotë se e ka tejkaluar koronavirusin pa u testuar për këtë sëmundje

20 Prill, 2020 - 5:20 pm

Ylli i njohur i muzikës, Sam Smith, ka deklaruar që beson 100 për qind se e ka pasur koronavirusin, por nuk është testuar nga kjo sëmundje pavarësisht se i kishte vuajtur simptomat e saj.

Duke folur për emisionin e Zane Lowet, këngëtari shpjegoi se është prekur herët nga kjo sëmundje, por pasi e kishte diagnostikuar veten, kishte qëndruar i mbyllur në shtëpi deri sa është shëruar.

“Nuk jam testuar për COVID-19 por e di që e kam pasur këtë atë. Jam 100 për qind i sigurt se e kam tejkaluar këtë sëmundje. Gjithçka që kam lexuar rreth simptomave të saj më ka shtyrë rreth kësaj diagnoze. Pra, po definitivisht mendoj se e kam pasur koronavirusin,” ka deklaruar Smith.

Pasi ishte sëmurë, edhe motra e Smithit kishte filluar t’i shfaq të njëjtat simptoma me të, duke bërë kështu që familje e tyre të vetizolohej për tri javë të plota, transmeton Koha.

Aktualisht, Sam Smith, po e shijon suksesin e këngës së tij të re “I’m Ready”, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me këngëtaren dhe mikeshën e tij, Demi Lovato.

Muajin e kaluar, ylli britanik i baladave e kishte konfirmuar lajmin se po e shtynë lansimin e albumit të ri muzikor, “To Die For”. Ai ka treguar se ka vendosur t’ia ndërrojë titullin si dhe t’i bëjë disa ndryshme në këtë incizim, para se të publikojë për fansat anembanë botës.

Të ngjajshme