‘Se më deshi pa masë me gjithë qenien e tij, është mëkati i tij’

28 Gusht, 2019 - 5:06 pm

Një prej artisteve që asnjëherë nuk e ka humbur origjinalitetin e saj, është Rovena Dilo.

Një zë padyshim i fuqishëm, Rovena Dilo nëpër vite ka ditur të sjellë këngë të cilat kanë zbrazur shpirtin e saj në çdo nota.

Kënga “Rrëfimi”, para disa vitesh e intepretuar në Festivalin e Dhjetorit në TVSH, ka mbetur si një prej këngëve të fuqishme të Rovenës, së cilës këngë ajo edhe ia realizoi videoklipin.

Bashkëpunimi me Armend Rexhepagiqin dhe me Aida Barakun kësaj këngëtareje jo rrallë i ka sjellë suksese, dhe kjo këngë e konfirmon këtë sukses.

Rovena sot ka nxjerrë edhe videoklipin e këngës më të re – ‘Do të çmend’. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme