Së shpejti koncerti i Vitit të Ri nga Filharmonia e Kosovës

11 Dhjetor, 2017 - 9:32 am

Të shtunën e 23 dhjetorit Filharmonia e Kosovës sjellë koncertin e Vitit të Ri, shkruan KultPlus.

Ky koncert sjellë Solistët Vokal dhe Orkestrën e Filharmonisë së Kosovës nën dirigjimin e dirigjentit Noorman Widjaja nga Gjermania.

Koncerti vjen më 23 dhjetor me fillim nga ora 20:00 në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinis dhe Sporteve në Prishtinë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme