Shqipëria e gatshme për Eurovizon, ka lansuar videoklipin e “Mall” (VIDEO)

26 Mars, 2018 - 7:14 pm

Eugent Bushpepa do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion dhe përgatitjet për këtë garë po marin formë, shkruan KultPlus.

Tashmë kjo këngë ka edhe videoklipin zyrtar, videoklip i cili sapo është lansuar.
KultPlus ju sjellë këtë video që sjellë këngën “Mall”, që do të garojë me shumë këngë të tjera në Eurovizion./KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme