Shqipëria e gatshme për të nxjerrë fituesin për Evrovizion 2022

4 Nëntor, 2021 - 12:00 pm

Kanë filluar përgatitjet për shënimin e edicionit të 60-të të Festivalit të RTSH-së, ku edhe do të shpallet më i miri i këtij edicioni për të përfaqësuar Shqipërinë në Evrovizion 2022, shkruan KultPlus.

Organizatorët tashmë kanë njoftuar edhe për datat e mbajtjes së këtij edicioni. Festivali i 60-të në RTSH do të mbahet në muajin dhjetor në këto tre ditë: 27, 28 dhe 29./ KultPlus.com

Të ngjajshme