Shqipëria ndër videot më të klikuara në Eurovision

9 Maj, 2022 - 2:57 pm

Shqipëria këtë vit në “Eurovisioni” do të përfaqësohet nga këngëtarja, Ronela Hajati me këngën “Sekret”.

Kënga përfaqësuese e Shqipërisë së fundmi ka arritur një sukses tjetër në mesin e këngëve të “Eurovisionit”.

“Sekret” është renditur e 7-ta në mesin 20-të videove më të shikuara gjatë muajit prill.

Eurovision nis më 10 maj dhe është pikërisht këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati e cila do të bëjë hapjen e kësaj gare me këngën “Sekret”. / KultPlus.com

Të ngjajshme