займ на карту онлайн потребительский кредит

Shqiptarja Annella lanson “Kisse Misse” (VIDEO)

9 Maj, 2018 - 4:55 pm

Këngëtarja shqiptare Annella e cila jeton tash e shumë vite në Danimarkë, pas lansimit të disa këngëve të saja që po synojnë tregun botëror, ka lansuar edhe këngën më të re “Kisse Misse”, shkruan KultPlus.

Kjo këngëtare, pjesë e labelit Wooden Hat Records në USA më herët pati lansuar këngët “Red Stilettos”, “Married Man”, “Parfume”, e këngë të tjera.

Ajo është një vajzë me prejardhje nga Peja, por e lindur në Zvicër, e që tani jeton në Danimarkë, vendin në të cilin edhe filloi karrierën si këngëtare.

Annella karakterizohet për stilin e muzikës që bën dhe paraqitjen e saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme