Shtëpia e Tupac Shakur del në shitje

20 Nëntor, 2017 - 4:26 pm

Shtëpia e reperit të famshëm Tupac Shakur ka dalë në shitje ,një pronë 6 mijë metra katror në Los Anxhelos të SHBA.

Shakur kishte një pasuri prej 43 mld dollarësh dhe shtëpia e tij gjendet në zonën e kodrave të Woodland pranë kufirit Calabasas.

Agjensia e shitjes së shtëpive TMZ ka nxjerr në shitjen pronën e Tupac për 2 659 mld dollarësh dhe kjo nuk është një shumë e madhe për ata që duan të jetojnë në stilin e një legjende .

Tupac Shakur vdiq në vitin 1996 në moshën 25 vjeçare pas një atentati me armë në Las Vegas ku u qëllua katër herë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme