Sonte, natë muzikore me ‘The Band’ në ROCKUZINË

9 Mars, 2018 - 3:23 pm

Sonte në Rockuzinë do të performojë grupi ‘The Band’.

Grupi përbëhet nga muzicientë me përvojë të gjatë në skenë, e këta janë Luan Tashi, vokal/kitarë, Luan Macula në kitarë, Labinot Krasniqi në bass dhe Vedo Hasani në bateri.

Individualisht, të gjithë kanë performuar me bende të ndryshme muzikore në këto 25 vitet e fundit, ndërsa dëshira për të performuar live i bëri bashkë ata.

Sonte, në Rockuzinë, një natë energjike i pret të gjithë që do të vijnë. / KultPlus.com

Të ngjajshme