Sonte në kuadër të ‘DAM Fest’ vjen koncerti i nxënësve të shkollës së muzikës “Prenk Jakova”

30 Qershor, 2022 - 11:00 am

DAM Festival do të vazhdojë këtë edicion me një tjetër koncert, shkruan KultPlus.

Koncert i nxënësve të Shkollës së Muzikës “Prenk Jakova” – Prishtinë do të shfaqet para publikut sonte në koncertin e Dam Festival në Pallati i Rinisë dhe Sportit, Atelieja – Prishtinë.

Koncerti nën titullin “KLUBI 2000” do të fillojë në orën 18:00. / KultPlus.com

mu

Të fundit

Të ngjajshme